Seba Ar-Ge

Seba Kimya olarak gelişen dünya standartlarında yenilikçiliğin, kalitenin ve rekabetin temel maddesi olan Ar-Ge'nin önemine vakıf bir işletmeyiz.
 
İşletmemiz içerisinde biri kalite kontrol olmak üzere dünya standartlarına uygun, gelişmiş makina ekipman ve teçhizata sahip iki büyük laboratuvar bulunmakta ve laboratuvarlarımız içerinde yeniliklere ve gelişime açık geniş bir ekip bulunmaktadır.
 
Araştırma ve geliştirme departmanımızın her geçen günde siz değerli müşterilerimize daha da iyi ürünler üretmek konusunda tüm kabiliyetlerini sergilemesi, ürettiğimiz ürünlerin pazardaki rekabet gücünün arkasında olan yüksek enerjiyi oluşturuyor. 
 
Ar-Ge sadece ürün ve proses yönetiminde uygulanmayıp aynı zamanda, satın alma,satış,pazarlama ve finans departmanlarımızda da uygulanmaktadır.
 
Temizlik ve kişisel bakım ürünleri kategorisinde Türkiye'deki en geniş ürün yelpazelerinden birine sahip bulunan firmamız, dünyadaki tüm trendleri takip ederek, sektöre ve hayata yenilikçi ürünler katmaya devam edecektir.