Sır

Sır

Sır Temizlik Ürünleri markası, Seba Kimya´nın en geniş ürün ailesine sahiptir. Sır markası ürünleri ile mutfakta, banyoda, çamaşırlarınızda, salonda, yerlerde, ankastrelerinizde, ahşaplarınızda ya da tüm yüzeylerde temizlik ürünleri çözümleriniz her an hazır! Özellikle Sır AsprinS ürünü ile her alanda tek ürün ile çözüm sunmaktadır. Sır marka ürünleri ülkenin birçok büyük perakende mağazasında bulabilirsiniz.

Elenor

Elenor

Elenor markası, Seba Kimya’nın market ürünleri alanında öne çıkmaktadır. Seba Kimya kozmetik gurubu ürünlerini Elenor markası altında tüketicilerine sunmaktadır. Bu ürünler arasında oda ve çamaşır kokuları ayrıca sıvı el sabunları bulunmaktadır.

Paxi

Paxi

Seba Kimya markalarından bir tanesi olan Paxi ile özellikle endüstriyel alandaki sıvı bulaşık deterjanları, mutfakta kullanılmakta olan yağ sökücüler, her alanda kullanılabilecek kireç ve pas sökücüler, cam temizleyici ürünleri, geniş alanlarda kullanabileceğiniz yüzey temizleyiciler ve el sabunu ürünleriyle çözümler üretmektedir.

Nino

Nino

Sektöründeki lider konumu ve geliştirmiş olduğu temizlik çözümleri ile Seba Kimya, bünyesinde bulundurmakta olduğu Nino markası ile özellikle endüstriyel alandaki sıvı bulaşık deterjanı, mineralli temizlik kremi, parfümlü yüzey temizleyici ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

Layf

Layf

Jovirose

Jovirose