Seba´da Staj

Seba Kimya yaz ve kış olmak üzere her iki staj döneminde de sektör içerisinde kendisini geliştirmeyi hedefleyen, hem kendisine hem de Seba Kimya'ya değer katabilecek gençleri ağırlıyor! Liselerin ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz ve kimya alanında kariyer hedefiniz var ise Seba Kimya ailesi içerisinde hem öğrenebilir hem de hedeflerinizi gerçekleştirmek için yola çıkmaya hazırlanabilirsiniz. Staj başvurunuzu yapmak için staj formunu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMA GİT

Yeni Mezun

Seba Kimya yarattığı değerleri geleceğin karar vericilerine aktarmak adına liselerin ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun çalışma arkadaşlarını bünyesine katmak için bekliyor! Çalışma hayatınıza kurumsallığını tamamlamış, dünyada birçok ülkeye ihracat yapmakta olan ve ürünleriyle her evde temizlik denildiğinde ilk akla gelen marka olan Seba Kimya'da başlamak isterseniz yeni mezun başvuru formunu doldurup ilgili bölümüzle iletişime geçebilirsiniz.

FORMA GİT

Profesyoneller

Seba Kimya sektörü ile ilgili bilgi ve birikime sahip olan; bulunduğu pozisyon ne olursa olsun takım çalışması içerisinde bulunabilen, iletişim becerileri gelişmiş, sonuç odaklı olarak çalışan, kendisini ve takım arkadaşlarını geliştirmeye açık olan, müşteri duyarlılığı yüksek, farklılıklara uyum sağlayabilen ve bu farklılıkları akılcı bir şekilde yönetebilen profesyoneller aramaktadır. Siz de sektöründe lider bir markanın ekibi içerisinde yer almak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.

FORMA GİT